Nasze maszyny
Frezarka Kongsberg X24 HP Latex 360 druk roll-to-roll Laminator wielkoformatowy IMAGE 600 Laser tnąco - grawerujący Prasy do koszulek Prasy do czapek Ploter do folii Graphtec Gilotyna poligraficzna Bindownice zimne i gorące Drukarka 3d

Posiadamy nowoczesny, stale rozwijany park maszynowy, pozwalający nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Tam gdzie kończą się nasze bezpośrednie możliwości, posiłkujemy się sprawdzonymi podwykonawcami, do których mamy całkowite zaufanie.

Ploter drukujący HP Latex 360

HP LATEX 360

Ploter wielkoformatowy do druku roll-to-roll.

Nasza główna maszyna do druku roll-to-roll na materiałach jak: papier, folie, tkaniny banerowe, poliestrowe, również flex oraz flock. Tusze zastosowane w maszynie nie zawierają bazy solwentowej i posiadają certyfikaty nietoksyczności, wraz z możliwością stosowania w kontakcie z żywnością, oraz w warunkach specjalnych jak przychodnie, czy szpitale. Doskonale nadaje się do wydruku tapet, w szczególności do pokoi dziecięcych, ponieważ stosowane przez nas materiały są nietoksyczne, tak jak i sam wydruk.

Maksymalna szerokość druku 158cm.

Renomowany i niezawodny, klasyczny ploter do folii, z pasywnym nożem wleczonym. Posiada system wykrywania znaczników, który pozwala na dokładne wycinanie kształtów w materiałach drukowanych. Za jego pomocą jest możliwe nie tylko wycięcie skomplikowanych kształtów naklejki, ale również jej kształtów zewnętrznych do pojedynczego konfekcjonowania.

GRAPHTEC 6000-60+

Klasyczny ploter do folii z nożem wleczonym

Frezarka Stołowa Kongsberg X24

KONGSBERG X24

Ploter tnąco - frezujący o polu 152x320cm

Ploter tnący ze stołem podsysowym renomowanej firmy Kongsberg - mercedes w swojej klasie, niezawodny, szybki i dokładny. Nasza konfiguracja posiada następujące głowice:

  1. Nóż aktywny, wleczony
  2. Nóż oscylacyjny
  3. Wrzeciono frezarki 1kW
  4. Biga

Maksymalne pole cięcia 152x320cm

PRASY

Prasy do znakowania odzieży.

Posiadamy automatyczne prasy do znakowania odzieży termotransferem - czy to flok, flex, czy sublimacja. Duże prasy mają powierzchnię grzejną w zupełności wystarczającą do znakowania koszulek, bluz, kurtek czy toreb. Małe przydatne są do mniejszych elementów, znakowania rękawów i czapek.

wArtSztat posiada warsztat, klasycznie wyposażony i stale doposażany w nowe narzędzi i rozwiązania. Ale również swój kącik posiada tutaj warsztat poligraficzny wraz z gilotyną, prasą do tłoczenia wizytówek i papierów ozdobnych. Oraz nowy dodatek w postaci drukarki 3D na polimer UV-utwardzalny.

Warsztat

Wyposażony i doposażany

A to przecież nie wszystko, jak już wspominaliśmy - tam gdzie kończą się nasze możliwości, zaczynają się nasze przyjaźnie.

Tam gdzie nie wystarczają nasze kontakty, zaczynają się inwestycje, dzięki którym w niedługim czasie będziemy mogli rozszerzyć naszą gamę usług i produktów między innymi o dostęp do małonakładowego druku letter press, własnej linii odzieżowej oraz kilku innych niespodzianek